Vedat Demirbağ

Vedat Demirbağ

TEŞEKKÜRLER

Yorucu ama bir o kadar güzel ve verimli geçen hazırlık süreci neticesinde önemli bir sorumluluğu sıkıntısız ve sorunsuz tamamladık. Tertip komitesinde yer alan oda ve sendika temsilcilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Dalında uzman, dünya tarafından bilimsel kimliği kabul görmüş olan sayın Prof. Dr. Ahmet Vefik ALP beyin katılımı ve sunumu ile 15.12.2012 cumartesi akşamı “Deprem-Dönüşüm, Türkiye’nin Sınavı” konulu konferansı geniş bir katılım ve güzel bir sunumla tamamladık.

İlimizin gündemden düşmeyen birçok problemi var. Bunlar saymakla bitmez ama özellikle son yıllarda yaşanan deprem afetlerinden sonra öncelikli olarak risk haritasının çıkarılması gerektiği kanaatindeyim. Elazığ’ın olası depremde nasıl bir felaketle karşılaşacağı ile ilgili tahminde bulunmak felaket kehaneti olmamakla beraber, yaşanacak olan kayıpların yarın çok büyük olacağı kesin. Bu manada ilimize kadar gelerek dönüşüm ve kentsel mimari hakkında bizleri değerli bilgileri ile bilgilendiren hocama teşekkür ediyorum.

Elazığ sporun maçının aynı saate denk gelmesi ayrı bir talihsizlik oldu. İlin yetkililerinin tamamı neredeyse konferans yerine maça teşrif etmişlerdi. Sevindirici olan tarafı maça rağmen hocayı dinlemeye gelen geniş bir dinleyici kitlesinin olması idi. Özellikle AFAD müdürünün konferansa teşrifleri konuyu ne kadar önemsediklerinin bir göstergesi olarak algılandı.

Tatlı bir yorgunluk nedeni ile uzun uzun yazıp sizleri de yormayacağım. Bu süreç içinde bizlerden desteklerini esirgemeyen bütün dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Sağlıcakla…

Vedat DEMİRBAĞ

Ülkü Tek Elazığ Şube Başkanı

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.