Cambaza Bak

 Türk Devletini dönüştürmek için ellerindeki bütün projeleri uygulamaya koyanlar Türk Milletini uyutmak içinde her gün yeni bir CAMBAZ OYUNU sergiliyor ve Milletin dikkatini oraya yöneltiyorlar.

 Orta doğunun yeniden şekillenmesini planlayanlar Türk Devletini kendi sınırları içerisinde bir bütün olarak kalmasını düşünmüyorlardır. Irak, Suriye, Mısır vs gibi ülkelerde etnik ve mezhep temelli ayrımcılığı tetikleyenler, kaşıyanlar ve bu algı üzerinden ayrışma senaryolarını uygulamaya koyanlar, yarın Türk Devletinin de kendi içinde etnik ve mezhep temelli bir bölgesel ayrıma doğru sürüklenmesinin alt yapısını şimdiden hazırlıyorlar…

 Türk Milletinin dikkatini sürekli olarak Filistin, Suriye ve Mısır üzerine yoğunlaştıranlar, Türkiye’nin parçalanma sürecinde hızlı adımlarla ilerlemesini sağlayanlardır.  Bize sürekli “Cambaza bak” diyenler, Cambaz olarak ipin üzerine çıkardıkları Esadı elleri ve gözleri bağlı bir şekilde ipin üzerine sürerek ölüme doğru yol aldırıp herkesi ölü üzerine toplayıp evlerini soyma planı yapan yankesiciler gibi davrananlardır. Tek cambazla istedikleri oyunu sergileyemeyenler Mısırda darbe yaptırarak Sisi cambazını ipin üzerine çıkardılar…

Türkiye Cumhuriyetini açılım adı altında, pkk terör örgütü ile masaya oturtanlar Türk Devletinin parçalanma sürecinin hızlandırılacağı bu günlerde milletin ayıkmaması için adeta dört tarafımızda cambaz gezdirmeye başladılar.

Türk Milleti uyanık olmalı, CAMBAZA BAKARKEN cebine ve cüzdanına Kimliğine sahip çıkmalıdır…

Bu topraklar,

Birçok milletin tarih süreci içerisinde var olduğu, ama cambazla beraber defnedildiği topraklardır.

Birileri bizim topraklarımızda istediği dizaynı yapabilmek adına bizi sürekli ve zorla cambaza bakmaya yönlendiriyorlar. Uyanık olmak lazım basında pek yer bulmasa da Türkiye demokratik açılım ve çözüm süreci adı altında bir parçalanmaya ve bölünmeye doğru sürüklenmektedir. Pkk denilen terör örgütü silahla elde edemediklerini çözüm süreci ile ciddi manada elde etmeye başlamıştır. Türk devletini sürekli açıklamaları ile köşeye sıkıştırmaya çalışan pkk ve kck yöneticileri apo denilen şerefsiz bebek katilinin serbest bırakılması hamlesini gerçekleştirmek adına avukatları aracılığı ile yeniden yargılanma süreci için mahkemeye müracaat ettirmişlerdir. apo köpeğinin serbest bırakılması çözüm ve sağlık sebepleri ile meşrulaştırılamayınca yargı paketinin uygun maddeleri kapsamında gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

pkk terör örgütüne katılımların arttığı, Devletin Valisi ve AKP Milletvekili tarafından açık açık deklere edildiği halde Sayın Bülent ARINÇ: “onlar silahla adam öldürmek için değil silahlı eğitim almak için dağa çıkıyorlar” diye talihsiz bir açıklama yaptı…

Bizim devlet ricali sürekli gündemi Suriye ve Mısır ile işgal ede dursun, pkk terör örgütü kendi polis teşkilatları, zabıta teşkilatları ile hukuk teşkilatları ile vergi toplayıcıları ile sanal devletlerini oluşturdukları gibi kaymakam atadıklarını bile iddiaları ayyuka çıkmış durumda.  pkk Güney Doğu ve Doğu Anadolu da adeta hâkimiyet alanını meşru zeminlere oturturken biz uyumaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin dört bir tarafına ip gerip CAMBAZ gezdirenler içerde Milli kimliğimizi ve kimliğimizi adeta terör örgütüne yem haline getiriyorlar.

Tek devlet, tek bayrak, tek millet diye slogan atanlar her bölgeyi kendi içinde tek kimlikli bir yapıya doğru götürmektedir…

Atay Sözer’in Cambaza Bak yazısının sonunda dediği gibi;

“Ancak “Cambaza bak” diyenler bilsinler ki, bu kadar cambaza bakan biri sonunda gerçek cambazı da görebilir…”

 ***

            MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ beye hakaret eden hüseyin çelik denilen siyasi müptezel şovmene hala Ülkücü Camia içerisinden ciddi bir tepki konulmaması düşündürücüdür. 2012 Kasım ayındaki MHP Kongresinde Koray Aydına ve onu destekleyenlere karşı Azrail kesilenlerin, hakaret edenlerin, saldıranların, hain ilan edenlerin, kalemini atom bombasına çevirip gazete köşelerinden aslan kesilenlerin hüseyin çeliğe karşı 3 maymunu oynaması düşündürücüdür.  Bu kişileri de Ülkücü camianın vicdanına bırakıyorum.

            

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.