Başlarken

İlk yazıların tadı başkadır. Otuz yılı bulan yazı hayatım da çok sayıda ilk yazı yazmama rağmen bugün şu satırları kaleme alırken hala ilk günkü heyecanı duyuyorum.
Teknolojinin ilerlediği 20. yüzyılda icat edilen bilgisayar, internet okuyucuyla buluşma yöntemlerini de değiştirdi.

İlk yazımın 70 li yıllarda günlük bir gazete yayınlandığı günün ertesi gazeteyi elime aldığımda mürekkep kokusunu içime çekerek okuduğum yazıdaki lezzeti bugün duymam mümkün değil...

Bir bilgisayar ekranındaki yazı vasıtasıyla siz okuyucular arasında nasıl bir gönül bağı kurulur bilmiyorum. Daha önce günde üç bin kişinin tıkladığı bir internet sayfasına 3-4 yazı yazdım.

Günlerce beklememe rağmen hiç kimseden müspet veya menfi tepki gelmeyince ben de yazmaktan vazgeçmiştim.
"Elazığ Haber" sayfalarının çok ilgi gördüğünü ve hemşerilerimizin çok ilgisini çektiğini biliyorum. Burada çok rahat ve sağlıklı bir iletişim içinde olacağımıza inanıyorum.

Bu sayfada genel olarak Elazığ ile ilgili tespit ve yorumlarımızı belirteceğiz. Zaten ülke meselelerini yazan çok sayıda kalem var. Biz ilimizle ilgili genel meselelere temas ederek çözüm önerilerini anlatmaya uğraşacağız. 
Şehrimizin birikmiş ve çözüm bekleyen bu kadar sorunu varken konu bulmakta zorlanacağımızı sanmıyorum.
Ama gündemi sıcağı sıcağına takip etmek açısından bundan sonraki ilk yazımızdan itibaren Elazığ ın siyasi nabzını tutmaya çalışacağım.

Bilindiği üzre 29 Mart ta yapılacak Mahalli seçimlerin yaklaşması münasebetiyle siyasi arenadaki mücadele de günden güne kızışıyor.

Gerek aldığımız kulis haberlerini ve gerekse kendi tespitlerimizi burada sizlerle paylaşacağız. 
Gücümüz ne kadarına yeter bilemiyorum ama nefesimizin yettiği kalemimizin yazdığı sürece doğru bildiklerimizi söylemeye devam edeceğiz.

Umarım söylediklerimiz birilerinin dikkatini çeker ve Elazığ ın bir yarasına da biz merhem oluruz.
Yoksa işin kolaycalığına kaçıp bizi "Onuncu Köy" bulmak zorunda bırakmazlar.

Siz değerli okuyucularımızın da yazılarımıza destek vermeniz, eleştiri ve beğenilerinizi bize bildirerek yol göstermeniz en büyük dileğimdir.
Sağlıcakla kalınız...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.