Ferruh Bostancı

Ferruh Bostancı

SESSİZ DUALAR… SESLİ BEDDUALAR…

Türk Devletine ve Milletine karşı; ‘’dışarıdan ve ’’ içeriden! Kurulan tuzaklara… Tezgâhlanmaya çalışılan her türlü sinsice ‘’oyuna karşı

Türk milletine!  Feraset… (Sezme) Basiret… (Kavrayış) Ver yarabbi…

Bu dua… İçinden geçtiğimiz ‘’alacakaranlık’’ günlerde… ‘’Yürekli… İmanlı… Sabırlı… İnsanlarımızın ‘’ettiği bir dua… Duyduk! Âmin dedik...

Binlerce yıllık ‘’Türk tarihin de, benzer birçok dualar edildi… Hamdolsun ki… ‘’Yerlerin ve göklerin sahibiİstediğini istediğine veren, istediği zaman alma gücüne sahip olan… Rabbimiz! Edilen duaların… Çoğunu da kabul etti… ‘’Tanrı; Türk milletini ‘’uzun süreli’’ zelil etmedi hiçbir zaman… Bu seferde etmeyecek inşallah…

Âmin…

Haçlı işbirlikçisi: ‘’TÜRKİYELİLER’ İN… ‘’ Eyyamcı… Dalkavuk… Liberal… ‘’İslamcı… Marksist…’’ Ortak girişimli… ‘’Konsorsiyumunun…’’ TÜRK MİLLETİNE! Karşı… ‘’İçeriden’’ açmış olduğu ‘’imha savaşı devam ediyor…

Artık... Açık… Aleni… İHANET;  meşrulaştırılmaya çalışılıyor…

 Bu güne kadar… Haksızlık ( örtülü ihanet) karşısın da; ‘’isyanımız kalbimiz de idi… Dilimize vurdu şu sıralar…

Kim bilir… Belki yarın… Saldırılar dayanılmaz bir hal alınca… Çaresiz! Kalıp… ‘’Elimizle düzeltmeye çalışacağımız günlerde gelecek…

Hayırlısı ne ise o olsun…

ALLAH Devletimize ve Milletimize zeval vermesin…

Âmin…

Endişemiz… Üzüntümüz… Her zaman büyüktü;  Ancak…

 Aman; Serinkanlılığımızı koruyalım… Kaş yaparken göz çıkarmayalım… Biz mi abartıyoruz… Fazla mı büyütüyoruz… Diyerek… Belkilerle… Acabalarla… Hep bekledik…

‘’Milletin geneli; sezsin, fark etsin, kavrasın! Diyerek hep bekledik!

Artık…  Yüksek sesle beddua’ya ve ikaz etmeğe başlıyoruz!

TÜRKİYEDE… TÜRK MİLLETİ Nİ ‘’PARYA HALİNE GETİRMEYE ÇALIŞAN; ‘’EMPERYAL HIRİSTİYAN-SİYONİST AKTÖRLER… VE ONLARIN ‘’TÜRKİYEDEKİ AYAKÇILARI…  AKILLI OLUN!

ALLAH HEPİNİZİN BELA’SINI VERECEK…

VERSİN Mİ EY NECİP MİLLET?

Versin…

 Âmin…

‘’Türk Milleti’nin; ‘asli unsurları olan…’’ ‘’Kan kardeşlerimiz; Kürtler’e ve Zazalar’a  ‘’vesvese verip… Aramıza fitne sokanların… Allah belasını versin mi?

Versin…

 Âmin

Dindar Türk Milletini: ‘’Müslüman kisvesi ile kandırıp ayartıp… Çeşitli hilelere başvurarak… Bayrağına vatanına devletine soğutanların… ‘’Mankurtlaştıranların!  Allah belasını versin mi?

Versin…

 Âmin…

‘’Müslüman Türk’e; Artık dünyamız da liberalizm ( vahşi kapitalizm…) gerçeği var, hak budur hakikat budur diyerek! Suret-i haktan görünüp… Sömürü düzeni kuranların… Aldatanların… Allah belasını versin mi?

Versin…

Âmin…

BÜYÜK TÜRK MİLLETİ Nİ: ( Türkmen, Kürt, Boşnak, Zaza, Arnavut, Laz, Çerkez, Abaza, Arap, Ermeni, Yahudi, Rum…)İspanyada, İrlanda da böyle… Amerika da,  Endonezya da şöyle diyerek… Yamalı bohça gibi göstermeye ve bölmeye çalışanların… Allah belasını versin mi?

Versin…

 Âmin…

TÜRK ve ‘’TÜRK MİLLETİ’’ kelimesi ve kavramını;’’ Tiksinerek! Kullanmamaya özen gösterenlerin… Allah belasını versin mi?

Versin…

Âmin…

Türk bayrağı rozetini; göğsüne takıp… Tek dil, Tek millet, Tek bayrak, Tek devlet’i dillerinin den düşürmeyen… Fakat; ‘’Bukalemun gibi ortamı na göre renk değiştirip! ‘’Arka planda…’’ Bu kavramların içini dışını boşaltmaya çalışanların… Allah belasını versin mi?

Versin…

 Âmin…

Türkiye de Türk milletin’’ den yana vatansever tüm kesimleri; envaitürlü yollarla ‘’maddi zarar veririm ‘’den tutunda… İtibarsızlaştırırım dan! Çıkın… Vs. Her türlü tehditle! Susturmaya sindirmeye çalışanların… ‘’Kripto hainlerin… Allah belasını versin mi?

Versin…

 Âmin…

Necip Fazıl’ın dediği gibi…  ‘’Sakarya’yı… Öz yurdunda garip öz vatanında parya! Etmeye çalışanların… Allah belasını versin mi?

Versin…

 Âmin…

Âmin diyen dilleriniz nâr-ı cahimden azat olsun… Âmin!

Âmin diyen dilleriniz dert görmesin...

 

İyi ki varsınız…

ALLAH c.c gönlünüze göre versin…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.