Kuş Beyinli Yalakalara Çözüm Süreci Katkısı

Memleketimde bir sevinç, bir coşku, bir heyecan.

 

Nasıl olmasın.

 

“Dağlarına bahar gelmiş memleketimin” misali barış gelmiş ülkeme.

 

Barış gelmiş, kardeşlik gelmiş.

 

PKK ile yaptığımız lüzumsuz savaş sona ermiş. İmralı’da yaptığımız barış görüşmeleri olumlu sonuç vermiş.

 

Merak etmeyin İmralı Barış Görüşmelerinin maddeleri henüz bizlere açıklanmadı ama kesinlikle faşist İsmet İnönü’nün imzaladığı Lozan’dan kesinlikle daha iyi bir anlaşmadır.

 

Silahlar susmuş, 40 yıllık acı son bulmuş.

 

Analar artık ağlamayacak.

 

1923 de kurulan faşist Cumhuriyetin yarattığı acılar son bulmuş, ileri demokrasiye geçiyoruz.

 

Bu kolay olmadı öyle. İmralı Adasında ikamet eden Alim, mütefekkir, büyük düşünce ve devlet adamının da katkısı çok oldu bu barış ve Türkiye Cumhuriyetinin yeniden yapılanma ortamına. Ona ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

Hele 21 Mart günü Diyarbakır’daki muazzam mitingi görünce gözlerimiz doldu. Ne büyük bir kalabalıktı öyle. Türkiye Cumhuriyetinin annesini sevindirmek ve onu öpebilmek için milyonlar toplanmıştı miting meydanına. Hele Büyük devlet adamı ve barışını kurucusunun mesajı neydi öyle. Misak-ı Milliden bahsediyor, İslam kardeşliğinden dem vuruyordu. İçimiz açıldı, gönlümüzü bir huzur kapladı. Hele hele hakkınızı helal edin sözünü duyunca gözlerimiz doldu ayaklarımız yerden kesildi. Daha ne olsun dedik. Verdiğimiz şehitlerimizi bir anda unutarak.

 

Hep bir ağızdan haykırıp “helal hoş olsun” dedik.

 

Bu mesaj sayesinde her biri birer barış meleği olan ve dağlarda ikamet eden PKK’nın silahlı unsurlarıtamamen ülkeyi de terk edecekler. (Daha ne olsun bundan da tatmin olmadıysanız gözünüze dizinize dursun sizi gidi geri kafalı faşistler)

 

Mitingde hiç Türk bayrağının olmamasının faşist çevrelerde kınanmış olduğunu da duyduk. Üzüldük. Bu kadar katı olmanın ne alemi var diye. Nerede görülmüş galibin mağlubu taltif ettiği. Bu faşist kafalılar bunu hiç düşünmez, bilmezler mi? Acele etmesinler inşallah en kısa zamanda Türkiye Cumhuriyetinin yerini alacak olan, isminde ve anayasasında Türk olmayacak olan Demokratik Cumhuriyetin yeni bir bayrağı olacak elbette. O zaman yeni bayrağımızı Kürdistan da dahil her yerde dalgalandırırız elhemdülillah.

 

Görüldüğü gibi şehitler artık ölmeyecek (çünkü silahlar sustu) vatan da bölünmeyecek. Artık böyle hamasi laflara gerek yok. Sizi gidi terörden beslenenler sizi. Sizlerin o kafatasçı, faşist söylemleriniz artık işe yaramayacak bundan sonra. Korkuyorsunuz değil mi? İleri demokrasi sizleri tarihe gömecek inşallah.

 

Barış ve ileri demokrasi noktasında bu büyük başarıyı sağlayan hükümetin bundan sonraki hedefine yani yapılacak ilk seçimde % 75 oy oranına ulaşması neredeyse kesinleşti.

 

Yaşasın barış, yaşasın ileri demokrasi, yaşasın İsrail’le Türkiye’nin yeniden kurulan kardeşliği.

 

Not: Bu yazı Yazarın düşüncelerini yansıtmamakta olup, ne yazayım da bu hükümete yalakalık yapayım diyerek kafa patlatan goygoyculara, yalakalara ve kuş beyinlilere katkı olsun diye yazılmıştır.


Her hakkı mahfuz değildir. Yazarından izin alınmadan iktibas edilebilir

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.