1 Nisan Yazıları

Elazığ Belediyesi ile ilgili mahkeme sonuçlandı. Sonuç malum. İki gün sonra Belediye önünde “muhteşem” bir kalabalık Belediye Başkanına sevgi ve güven gösterisi yaptılar. Başkan da “beni deviremeyecekler, abdestliyim Allah da şahittir bir kuruş yetim parası yemedim” dedi.

Daha ne olsun ben hulûs-ı kalp ile inandım sizler de inanın. Koca Başkan kendisi yalan söyleyecek hali yok. Hem abdestliymiş de. Allah’ı da şahit gösterip yemin ediyor.

Allah bizleri affetsin neredeyse Elazığ Belediyesinde yolsuzlukların olduğuna inanacaktık. Meğer hepsi pür-i pak insanlarmış. Demek ki bu kararı verenlerin sayın başkanımızla aralarında bir husumet varmış onun için 45 kişiye bu cezaları vermişler. Bir kasıt var yani anlayacağınız.

Kamuoyu vicdanı artık yolsuzluk olmadığına dair rahatlamış durumda. Lalelere, menekşelere, sümbüllere bakıp bakıp rahatlayalım şöyle gerinerek. İnşallah Temyizdeki hakimler Başkanımızın abdestli bir şekilde yemin ettiğini duyarlar da doğru kararı verirler diye temenni ediyoruz.

 

Muhterem Başkanımızın artık bu olaya takılmamasını bir an önce yaptığı büyük hizmetlere ilaveten yeni hizmetlerine kaldığı yerden devam etmesini arzu ediyoruz. Hem de mahkemeden haksız bir şekilde ceza alan bütün arkadaşlarıyla birlikte. Çünkü onlar bu şehrin tarihinde mümtaz yerlerini almış ve daima hatırlanacak kişiler olmuşlardır.

***

Eski Bakanlardan Mehmet Ali Şahin Açıklamalarda bulunmuş: “ Rahmetli Türkeş yaşasaydı İmralı sürecine destek verirdi” demiş. Devlet Bahçeliye duyurulur. Büyük Devlet adamı Mehmet Ali Şahin gerek bu sıfatından dolayı gerekse Ülkücü hareket üzerindeki büyük emekleri dolayısıyla rahmetli Türkeş ve MHP adına konuşmaya görüş bildirmeye salahiyetli biridir. O söylüyorsa doğrudur.

***

Başbakan Yardımcımız yüce insan Bekir Bozdağ Hazretleri beyan buyurmuşlar: “ MHP’ye kalsa Türkiye kaç kere bölünmüştü. İyi ki iktidara gelmiyorlar” diye. Ağzınıza sağlık bakanım. MHP’nin bir türlü beceremediğini bu gidişle siz becereceksiniz. Size de yakışır vallahi. Durmak yok yola devam. 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.